Menu Zamknij

Współpraca

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania lub nasunęły się Państwu jakieś wątpliwości co do realizacji nowych pomysłów, które pragniecie wprowadzić w swojej firmie i poszukujecie wykonawców tego projektu, prosimy o kontakt.
      Pragniemy również zaznaczyć, że jesteśmy otwarci na nowe kontakty i poszukujemy kooperantów, chcących nawiązać z nami współpracę. Kliknij tutaj lub napisz na info@justpol.pl.

Sprawdź nas na CEIDG

KLAUZULA INFORMACYJNA 
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż: 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest JUSTPOL SA Justyna Kępa z siedzibą w pl. Bohaterów Getta 7a/25, 42-202 Częstochowa, z Inspektorem Danych Osobowych w firmie JUSTPOL SA Justyna Kępa: Dominik Kępa; dominik@justpol.pl 

Dlaczego i jak przetwarzamy Twoje dane osobowe:

Umożliwiamy składanie zamówień  za pośrednictwem e-maila oraz korzystanie z innych narzędzi internetowych - wówczas dodatkowo przetwarzamy Twoje dane dla celów wykonania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną oraz umożliwienia Ci dokonywania zakupów w sklepie internetowym.

Gdy jesteś naszym klientem, przetwarzamy Twoje dane osobowe także w celu rozliczenia z operatorem płatności, organizacji dostawy zakupów, zakładania i utrzymania konta Klienta, wystawienia faktury lub paragonu, wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, prowadzenia analiz i statystyk, archiwizacji danych, zapewnienia bezpieczeństwa, zapobiegania kradzieżom i oszustwom, ochrony lub dochodzenia roszczeń.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, a także na podstawie przepisów prawa. Twoje dane przetwarzamy także dla rejestracji tzw. prawnie uzasadnionego interesu, którym jest zapewnienie Tobie możliwości dokonania zakupów, zapewnienie bezpieczeństwa transakcji, umożliwienie dokonania płatności różnymi kanałami, dochodzenia lub ochrony przed roszczeniami, archiwizowania dokumentów.

Twoje dane przetwarzamy także na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody. Zgodę możesz cofnąć w każdym czasie.

Więcej szczegółów dotyczących zakresu i sposobu przetwarzania przez JUSTPOL SA Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności na naszej stronie internetowej KLIKNIJ TUTAJ !